Zlatá tretra - dlouhodobé tabulky

Muži

100 yardů

9.07 -0.5  1 Asafa POWELL 23.11.82 JAM 27.05.2010
9.10 -0.4 1 Justin GATLIN 10.2.82 USA 17.06.2014
9.14 -0.2 1 Usain BOLT 21.8.86 JAM 31.05.2011
9.19 -0.2 2 Steve MULLINGS 29.11.82 JAM 31.05.2011
9.28 -1.1 1 Mike RODGERS 24.4.85 USA 20.06.2019
9.28 -1.1 2 XIE ZHENYE 17.8.93 CHN 20.06.2019
9.29 -0.2 3 Kim COLLINS 5.4.76 SKN 31.05.2011
9.30 -0.2 4 Daniel BAILEY 9.9.86 ANT 31.05.2011
9.30 -1.1 3 Andre DE GRASSE 10.11.94 CAN 20.06.2019
9.31 -1.1 4 Akani SIMBINE 21.9.93 RSA 20.06.2019

100 m

9.83 -0.5 1 Asafa POWELL 23.11.82 JAM 27.05.2010
9.86 -0.4 1 Justin GATLIN 10.2.82 USA 17.06.2014
9.91 -0.2 1 Usain BOLT 21.8.86 JAM 31.05.2011
9.97 -0.2 2 Steve MULLINGS 29.11.82 JAM 31.05.2011
10.04 -1.1 1 Mike RODGERS 24.4.85 USA 20.06.2019
10.05 -1.1 2 Andre DE GRASSE 10.11.94 CAN 20.06.2019
10.06 -1.1 3 XIE ZHENYE 17.8.93 CHN 20.06.2019
10.07 0.0 1 Mark LEWIS-FRANCIS 4.9.82 GBR 12.06.2003
10.07 +1.3 1 Derrick ATKINS 25.1.84 BAH 12.06.2008
10.08 -0.2 3 Daniel BAILEY 9.9.86 ANT 31.05.2011
10.08 -0.5 2 Kim COLLINS 4.5.76 SKN  
10.08 -1.1 4 Akani SIMBINE 21.9.93 RSA 20.06.2019
pomoc větru
9.77 +2.1 1 Usain BOLT 21.8.86 JAM 17.06.2009
10.08 +2.1 2 Craig PICKERING 16.10.86 GBR 17.06.2009
ruční měření
9.9   1 Silvio LEONARD 20.9.55 CUB 05.06.1975
ruční měření – pomoc větru
9.8 +2.7 1 Seun OGUNKOYA 18.12.77 NGR 11.06.1998
9.9 +2.7 2 Davidson EZINWA 22.11.71 NGR 11.06.1998

150 m

15.15 +0.5 1b2 Arthur Gue CISSÉ 29.12.96 CIV 08.09.2020
15.34 +0.5 2b2 Raymir BURNET 1.10.92 NED 08.09.2020
15.38 +0.5 3b2 Ranil GILIYEV 29.5.90 TUR 08.09.2020
15.38 +0.5 4b2 Mike RODGERS 24.4.85 USA 08.09.2020
15.39 +0.5 5b2 Jiří POLÁK 22.4.98 CZE 08.09.2020
13.51 +0.5 6b2 Jan VELEBA 4.12.85 CZE 08.09.2020
15.54 -0.2 1b1 Jan JIRKA 5.10:93 CZE 08.09.2020
15.54 +0.5 7b2 Ján VOLKO 2.11.96 SVK 08.09.2020
15.64 -0.2 2b1 Šimon BUJNA 27.12.95 SVK 08.09.2020
15.73 -0.2 3b1 Matěj KRSEK 13.5.02 CZE 08.09.2020

200 m

19.83 +0.3 1 Usain BOLT 21.8.86 JAM 12.06.2008
19.91 -0.6 1 Andre DE GRASSE 10.11.94 CAN 20.06.2019
19.97 -0.6 2 Christian COLEMAN 6.3.96 USA 20.06.2019
20.05 -0.9 1 Aaron BROWN 27.5.92 CAN 13.06.2018
20.09 -0.9 2 Jereem RICHARDS 13.1.94 TTO 13.06.2018
20.09 -0.9 3 Ramil GULIYEV 29.5.90 TUR 13.06.2018
20.14 -0.3 1 Wallace SPEARMON 24.12.84 USA 25.05.2012
20.17 +0.3 2 Brian DZINGAI 29.4.81 ZIM 12.06.2008
20.19 -0.9 4 Chritophe LEMAITRE 11.6.90 FRA 13.06.2018
20.27 -0.3 1 Marvin ANDERSON 12.5.82 JAM 31.05.2011
ruční měření
20.01   1 Silvio LEONARD 20.9.55 CUB 05.06.1975

300 m

30.81   1 Wayde VAN NIEKERK 15.7.92 RSA 28.06.2017
30.97   1A Usain BOLT 21.8.86 JAM 27.05.2010
31.44   2 Isaac MAKWALA 29.9.86 BOT 28.06.2017
31.61   3 Clarence MUNYAI 20:2.98 RSA 28.06.2017
31.72   1 Jeremy WARINER 31.1.84 USA 12.06.2008
31.80   4 Pavel MASLÁK 21.2.91 CZE 28.06.2017
32.22   5 Nery BRENES 25.9.85 CRC 28.06.2017
32.23   6 Rafal OMELKO 16.1.89 POL 28.06.2017
32.25   1 Karol ZALEWSKI 7.8.93 POL 26.05.2015
32.25   7 Liemarvin BONEVACIA 5.4.89 NED 28.06.2017

400 m

44.16   1 Lashawn MERRITT 27.6.86 USA 17.06.2014
44.49   1 Kirani JAMES 1.9.92 GRN 27.06.2013
44.63   1 Abdelalleh HAROUN 1.1.97 QAT 13.06.2018
44.70   1 Alberto JUANTORENA 3.12.51 CUB 05.06.1976
44.83   2 Isaac MAKWALA 29.9.86 BOT 17.06.2014
44.87   1 Javon FRANCIS 14.12.94 JAM 20.05.2016
44.95   1 Steven GARDINER 12.9.95 BAH 20.06.2019
45.03   3 Martyn ROONEY 3.4.87 GBR 17.06.2014
45.07   1 Jermaine GONZALES 26.11.84 JAM 31.05.2011
45.09   2 Wayde VAN NIEKERK 15.7.92 RSA 27.06.2013

600 m

1:16.02   1 Adam KSZCZOT 2.9.89 POL 26.05.2015
1:16.14   2 Mark ENGLISH 18.3.93 IRL 26.05.2015
1:16.69   3 Kyle LANGFORD 2.2.96 GBR 26.05.2015
1:16.98   4 Artur KUCIAPSKI 26.12.93 POL 26.05.2015
1:17.03   5 Guy LEARMONTH 20.4.92 GBR 26.05.2015
1:17.41   6 Jozef REPČÍK 3.8.86 SVK 26.05.2015
1:18.05   7 Jan TESAŘ 26.3.90 CZE 26.05.2015
1:18.93   8 Andreas BUBE 13.7.87 DEN 26.05.2015

800 m

1:43.24   1 Wilfried BUNGEI 24.7.80 KEN 12.06.2003
1:43.78   1 Mohamed AMAN 10.1.94 ETH 27.06.2013
1:43.80   1 Abubaker KAKI KHAMIS 21.6.89 SUD 12.06.2008
1:44.03   1 David RUDISHA 17.12.88 KEN 27.05.2010
1:44.18   1 Jake WIGHTMAN 11.7.94 GBR 08.09.2020
1:44.31   2 Ismail Ahmed ISMAIL 10.9.84 SUD 17.06.2009
1:44.36   2 Yuriy BORZAKOVSKIY 12.4.81 RUS 12.06.2003
1:44.45   2 André OLIVIER 29.12.89 RSA 27.06.2013
1:44.47   2 Andreas KRAMER 13.4.97 SWE 08.09.2020
1:44.51   3 Amel TUKA 9.1.91 BIH 08.09.2020

1000 m

2:15.08   1 Ilham Tanui ÖZBILEN 5.3.90 TUR 17.06.2014
2:15.31   2 Pierre-Ambroise BOSSE 11.5.92 FRA 17.06.2014
2:16.09   3 Jeff RISELEY 11.11.86 AUS 17.06.2014
2:16.33   4 Mohamed AMAN 10.1.94 ETH 17.06.2014
2:16.79   5 Jakub HOLUŠA 20.2.88 CZE 17.06.2014
2:16.86   6 Adam KSZCZOT 2.9.1989 POL 17.06.2014
2:17.08   3 William BIWOTT 5.3.90 KEN 31.05.2011
2:17.25   1 Marcin LEWANDOWSKI 13.6.87 POL 26.05.2015
2:17.29   7 Yassine HATHAT 30.7.91 ALG 17.06.2014
2:17.38   8 Tamás KAZI 16.5.85 HUN 17.06.2014
2:17.38   2 Abel KIPROP 30.6.89 KEN 26.05.2015

1500 m

3:31.17   1 Cornelius CHIRCHIR 7.10.83 KEN 12.06.2003
3:31.70   2 William CHIRCHIR 6.2.79 KEN 12.06.2003
3:32.01   3 Ivan GESHKO 19.8.79 UKR 12.06.2003
3:32.60   4 Alex KIPCHIRCHIR 26.11.84 KEN 12.06.2003
3:32.73   1 Alan WEBB 13.1.83 USA 08.06.2004
3:33.34   2 Timothy KIPTANUI 5.1.80 KEN 08.06.2004
3:33.61   4 Bernard LAGAT 12.12.74 KEN 08.06.2004
3:33.89   5 Ali SAIDI-SIEF 15.3.78 ALG 08.06.2004
3:33.92   1 Jakob INGEBRIGTSEN 19.9.00 NOR 08.09.2020
3:34.14   2 Kumari TAKI 6.5.99 KEN 08.09.2020

1 míle

3:49.57   1 Haron KEITANY 17.12.83 KEN 17.06.2009
3:51.83   2 Andrew BADDELEY 20.6.82 GBR 17.06.2009
3:52.98   3 Gideon GATHIMBA 9.3.,80 KEN 17.06.2009
3:53.29   4 Bilal Mansour ALI 17.10.83 BRN 17.06.2009
3:54.09   5 Vickson POLONET 2.7.85 KEN 17.06.2009
3:54.72   6 Daniel SALEL 11.12.90 KEN 17.06.2009
3:55.79   7 Suleiman SIMOTWO 21.4.80 KEN 17.06.2009
3:56.81   8 Shadrack KORIR 14.12.78 KEN 17.06.2009
3:56.95   1 Charlie DA´VALL GRICE 7.11.93 GBR 20.06.2019
3:57.01   2 Michal KIBET 3.9.99 KEN 20.06.2019

3000 m

7:31.66   1 Caleb NDIKU 9.10.92 KEN 17.06.2014
7:31.68   1 Yusuf BIWOTT 12.11.86 KEN 27.05.2010
7:32.16   2 John KEMBOI 5.7.90 KEN 27.05.2010
7:32.49   3 Bernard LAGAT 12.12.74 USA 27.05.2010
7:35.44   4 Remmy LIMO 3.2.88 KEN 27.05.2010
7:36.28   2 Yomif KEJELCHA 1.8.97 ETH 17.06.2014
7:36.44   1 Tariku BEKELE 21.1.87 ETH 30.05.2006
7:36.83   5 Sammy MUTAHI 1.6.89 KEN 27.05.2010
7:36.91   3 Nick WILLIS 25.4.83 NZL 17.06.2014
7:37.14   1 Isiah KOECH 19.12.93 KEN 25.05.2012

5000 m

12:48.63   1 Jacob KIPLIMO 14.11.00 UGA 08.09.2020
12:48.81   1 Stephen CHERONO 15.10.82 KEN 12.06.2003
12:49.08   2 Selemon BAREGA 20.1.00 ETH 08.09.2020
12:50.24   2 Hicham EL GUERROUJ 14.9.74 MAR 12.06.2003
13:02.06   1 Eliud KIPCHOGE 5.11.84 KEN 12.06.2008
13:02.26   3 Yemaneberhan CRIPPA 15.10.96 ITA 08.09.2020
13:03.52   2 Tariku BEKELE 21.1.87 ETH 12.06.2008
13:03.69   1 Edris MUKTAR 14.1.94 ETH 41452
13:04.72   3 James KWALIA 12.6.84 KEN 12.06.2003
13:04.97   1 Craig MOTTRAM 18.6.80 AUS 27.06.2007

10 000 m

26:20.31   1 Kenenisa BEKELE 13.6.82 ETH 08.06.2004
26:53.73   2 Gebre GEBRE MARIAM 10.9.84 ETH 08.06.2004
27:12.09   1 Mo FARAH 23.3.83 GBR 28.06.2017
27:14.43   2 Mathew KIMELI 4.1.98 KEN 28.06.2017
27:15.03   3 Aldullah Ahmad HASSAN 4.4.81 QAT 08.06.2004
27:30.30   4 Benjamin MAIYO 6.10.78 KEN 08.06.2004
27:30.66   5 Moses MOSOP 17.7.85 KEN 08.06.2004
27:41.82   6 Yibeltal ADMASU 5.3.80 ETH 08.06.2004
27:46.06   7 Robert KIPNGETICH 3.1.82 KEN 08.06.2004
27:55.30   8 Gilbert KOECH 1.9.80 KEN 08.06.2004

1 hodina

21 285   1 Haile GEBRE SELASSIE 18.4.73 ETH 27.06.2007
20 271   2 Daniel KIPROP LIMO 10.12.83 KEN 27.06.2007
19 380   3 Edward KIPTUM 78 KEN 27.06.2007
18 067   4 Eric CHRICHIR 20.11.73 KEN 27.06.2007

3000 m SC

8:02.55   1 Paul KIPSIELE KOECH 10.11.81 KEN 31.05.2011
8:06.14   1 Wilson BOIT KIPKETER 06.10.73 KEN 12.06.2002
8:06.19   1 Ezekiel KEMBOI 28.5.82 KEN 12.06.2003
8:07.91   2 Brahim BOULAMI 20.4.72 MAR 12.06.2002
8:09.34   4 Silah KIPKIRUI MISOI 23.12.78 KEN 12.06.2003
8:09.79   5 Julius NYAMU 1.12.77 KEN 12.06.2003
8.09.95   2 Brimin KIPRUTO 31.7.85 KEN 17.06.2009
8:10.33   6 Abraham CHERONO 21.7.80 KEN 12.06.2003
8.10.86   4 Taraq Mubarak TAHER 24.3.84 BRN 17.06.2009
8.11.19   5 Eliah CHELIMO 10.3.84 KEN 17.06.2009

110 m překážky

12.87 +0.9 1 Dayron ROBLES 19.11.86 CUB 12.06.2008
13.09 +0.6 1 Garfield DARIEN 22.12.87 FRA 28.06.2017
13.12 -0.5 1 Allen JOHNSON 1.3.71 USA 08.06.2004
13.13 +2.0 2 Dexter FAULK 14.4.84 USA 17.06.2009
13.15 -0.8 1 Stanislav OLIJAR 22.3.79 LAT 12.06.2003
13.18 -0.8 1 Hansle PARCHEMENT 17.6.90 JAM 17.06.2014
13.21 +0.9 1 Terrence TRAMMELL 23.11.78 USA 12.06.2008
13.23 +0.6 2 Balázs BAJI 9.6.86 HUN 28.06.2017
13.24 +0.3 2 Dwight THOMAS 23.9.80 JAM 31.05.2011
13.25 +1.9 1 Anier GARCIA 9.3.76 CUB 28.05.1997
13.25 +0.8 1 David PAYNE 24.7.82 USA 27.06.2007
13.25 0.0 1 Jarret EATON 24.6.89 USA 20.05.2016
pomoc větru
13.19 +2.2 1 Terrence TRAMMELL 23.11.78 USA 30.05.2006

400 m překážky

47.62   1 Karsten WARHOLM 28.2.96 NOR 08.09.2020
47.66   1 LJ van ZYL 20.7.85 RSA 31.05.2011
48.10   1 Felix SÁNCHEZ 30.8.77 DOM 12.06.2003
48.25   1 Marek PLAWGO 25.2.81 POL 12.06.2002
48.32   1 Bershawn JACKSON 8.5.83 USA 17.06.2009
48.47   2 David GREENE 11.4.86 GBR 31.05.2011
48.57   2 Joey WOODY 22.5.73 USA 12.06.2002
48.63   2 Jiří MUŽÍK 1.9.76 CZE 12.06.2003
48.63   3 Eric THOMAS 1.12.73 USA 12.06.2003
48.69   1 Kerron CLEMENT 31.10.85 USA 27.05.2010

Skok do výšky

238   1 Mutaz Essa BARSHIM 24.6.91 QAT 13.06.2018
236   2 Danil LYSENKO 19.5.97 RUS 13.06.2018
233   1 Bogdan BONDARENKO 30.8.89 UKR 17.06.2014
232   1 Ivan UKHOV 26.3.86 RUS 31.05.2011
232   2 Raul SPANK 13.7.88 GER 31.05.2011
232   1 Sylwester BEDNAREK 28.3.89 POL 28.06.2017
231   1 Valeriy SEREDA 20.6.59 URS 01.06.1983
231   1 Ján ZVARA 12.2.63 TCH 10.06.1987
230   1 Rolf BEILSCHMIDT 8.8.53 GDR 06.06.1979
230   1 Grzegorz SPOSÓB 12.2.76 POL 12.06.2002
230   1 Kyriakos IOANNOU 26.7.84 CYP 27.06.2007
230   2 Adónios MÁSTORAS 6.1.91 GRE 17.06.2014
230   2 Tihomir IVANOV 11.7.94 BUL 28.06.2017

Skok o tyči

593   1 Sam KENDRICKS 7.9.92 USA 20.06.2019
592   1 Renaud LAVILLENIE 18.9.86 FRA 27.06.2013
577   1 Yevgeniy LUKYANENKO 23.1.85 RUS 12.06.2008
575   1 Thiago BRAZ 16.12.93 BRA 26.05.2015
575   1 Pawel WOJCIECHOWSKI 6.6.89 POL 13.06.2018
574   1 Ernest John OBIENA 17.11.95 PHI 08.09.2020
572   2 Denis YURCHENKO 27.1.78 UKR 12.06.2008
572   2 Karsten DILLA 12.5.89 GER 25.05.2012
572   3 Steven LEWIS 20.5.86 GBR 25.05.2012
572   2 Björn OTTO 16.10.77 GER 27.06.2013

Skok do dálky

866 +1.0 1 Juan Miguel ECHEVARRÍA 11.8.98 CUB 13.06.2018
835 +1.7 1 Iván PEDROSO 17.12.72 CUB 11.06.1998
833 +1.8 1 Godfrey MOKOENA 6.3.85 RSA 17.06.2009
831 +0.3 2 Luvo MANYONGA 18.11.91 RSA 13.06.2018
825 +0.4 1 Savante STRINGFELLOW 6.11.78 USA 12.06.2003
819 +1.5 2 James BECKFORD 9.1.75 JAM 11.06.1998
819 +2.0 2 Salim SDIRI 26.10.78 FRA 17.06.2009
815 +0.3 3 Ruswahl SAMAAI 25.9.91 RSA 13.06.2018
813   1 Joao Carlos de OLIVEIRA 28.5.54 BRA 07.06.1978
813 +1.5 3 Fabrice LAPIERRE 17.10.83 AUS 17.06.2009

Trojskok

17.57 -1.1 1 Christian TAYLOR 18.6.90 USA 28.06.2017
17.42 -0.5 2 Hugues Fabrice ZANGO 25.6.93 BUR 08.09.2020
17.11 +0.3 2 Aleksey FYODOROV 25.5.91 RUS 26.05.2015
16.89 -1.2 3 Max HESS 13.7.96 GER 08.09.2020
16.88 -1.1 4 Pedro Pablo PICHARDO 30.6.93 POR 08.09.2020
16.82   1 Viktor SANEYEV 3.10.45 URS 06.06.1979
16.80 +0.4 2 Troy DORIS 12.34.89 GUY 28.06.2017
16.74 +0.4 3 Elvijs MISANS 4.8.89 LAT 28.06.2017
16.63   1 Anatoliy PISKULIN 1.12.52 URS 06.06.1979
16.59 +0.2 4 Karol HOFFMANN 1.6.89 POL 28.06.2017

Vrh koulí

22.43   1 Ryan CROUSER 18.12.92 USA 08.09.2020
22.27   1 Tomas WALSH 1.3.92 NZL 20.06.2019
22.08   2 Michal HARATYK 10.4.92 POL 13.06.2018
21.77   1 Reese HOFFA 8.10.77 USA 27.06.2007
21.68   2 Christian CANTWELL 30.9.80 USA 27.06.2007
21.64   1 Remigius MACHURA 3.7.60 TCH 10.06.1987
21.63   1 Tomáš STANĚK 13.6.91 CZE 28.06.2017
21.36   1 Udo BEYER 9.8.55 GDR 06.06.1979
21.29   1 Dylan ARMSTRONG 15.1.81 CAN 25.05.2012
21.27   3 Leonardo FABBRI 15.4.97 ITA 08.09.2020

Hod diskem

68.06   1 Luís Mariano DELÍS 6.12.57 CUB 01.06.1983
67.45   1 Martin WIERIG 10.6.87 GER 26.06.2013
67.10   1 Imrich BUGÁR 14.4.55 TCH 12.06.1985
67.10   2 Robert HARTING 18.10.84 GER 26.06.2013
66.98   3 Ehsan HADADI 21.1.85 IRI 26.06.2013
66.97   4 Gerd KANTER 6.5.79 EST 26.06.2013
66.95   5 Piotr MALACHOWSKI 7.6.83 POL 26.06.2013
66.76   1 Armin LEHME 28.10.55 GDR 02.06.1982
66.42   1 Daniel STAHL 27.8.92 SWE 08.09.2020
66.30   1 Andrius GUDZIUS 14.2.91 LTU 12.06.2018

Hod kladivem

83.44   1 Pawel FAJDEK 4.6.89 POL 27.06.2017
82.28   1 Krisztián PARS 18.2.82 HUN 24.05.2012
80.62   2 Dilshod NAZAROV 6.5.82 TJK 16.06.2014
80.31   2 Wojciech NOWICKI 22.2.89 POL 27.06.2017
80.27   1 Primož KOZMUS 30.9.79 SLO 11.06.2008
80.19   1 Ivan TIKHON 24.7.76 BLR 26.06.2007
80.16   2 Lukáš MELICH 16.9.80 CZE 26.06.2013
80.02   1 Aleksey ZAGORNY 31.5.78 RUS 30.05.2011
79.82   1 Koji MUROFUSHI 8.10.74 JPN 30.05.2006
79.76   2 Libor CHARFREITAG 11.9.77 SVK 26.06.2007

Hod oštěpem

94.64   1 Jan ŽELEZNÝ 16.6.66 CZE 31.05.1996
91.53   1 Thomas RÖHLER 30.9.91 GER 28.06.2017
90.34   1 Magnus KIRT 10.4.90 EST 20.06.2019
88.84   1 Sergey MAKAROV 19.3.73 RUS 09.06.2005
88.36   1 Jakub VADLEJCH 10.10.90 CZE 13.06.2018
88.23   1 Petr FRYDRYCH 13.01.88 CZE 27.05.2010
87.88   2 Johannes VETTER 26.3.93 GER 28.06.2017
87.84   2 Steve BACKLEY 12.2.69 GBR 31.05.2001
87.73   1 Alexandr IVANOV 25.5.82 RUS 08.06.2004
87.58   1 Vítězslav VESELÝ 27.2.83 CZE 27.06.2013

4 x 100 m

38.59   1 Porter, Collins, Patton, Spearmon All-Stars 25.05.2012
38.65   1 Bruintjies, Magakwe, Dlodlo, Simbine RSA 20.06.2019
38.77   2 Effah, Smellie, Connaughton, Warner CAN 25.05.2012
38.81   2 Eaton, Rodney, Klity, Hyman All-Stars 20.06.2019
38.88   3 Masztak, Kuć, Kubaczyk, Kryński POL 25.05.2012
38.99   3 Stromšík, Veleba, Jirka, Záleský CZE 20.06.2019
39.01   1r1 Zaczek, Zimniewicz, Masztak, Kryński POL 25.05.2012
39.13   1 Lara, Peňalver, Stevens, Simon CUB 12.06.1985
39.33   1 Lara, Casaňas, Leonard, González CUB 03.06.1980
39.33   1 Lara, Peňalver, Querol, Chacón CUB 10.06.1987

4 x 400 m

3:01.49   1 Davis, Mills, Carter, McCray USA 31.05.2001
3:03.62   2 Mužík, Zachoval, Tesařík, Bláha CZE 31.05.2001
3:04.73   3 Mackowiak, Rysiukiewicz, Jagiello, Gasiewski POL 31.05.2001
3:06.31   4 Kaydash, Lopuchovský, Weglarski, Walenczak Int. Team 31.05.2001
3:08.3   1 Curvelo, Comba, Mendes, Abrantes POR 03.08.1991
3:08.8   2 Bartakovič, Soukup, Balošák, Roun TCH 03.08.1991
3:11.0   3 Martina, Menczer, Gyulai, Bagyi HUN 03.08.1991
3:11.5   4 Panagiotopoulos, Kaliposis, Napfliotis, Deligiannis GRE 03.08.1991

Triatlon

2615 (14.35 728 14.54)   1 Roman ŠEBRLE 26.11.74 CZE 09.06.2005
2542 (14.49 701 15.05)   2 Aleksandr POGORELOV 10.1.80 RUS 09.06.2005
2341 (14.94 664 14.44)   3 Attila ZSIVÓCZKY 29.4.77 HUN 09.06.2005
2288 (15.11 663 13.95)   4 Michal MODELSKI 16.4.75 POL 09.06.2005

 

Ženy

100 yardů

9.91 +1.1 1 Veronica CAMPELL-BROWN 15.5.82 JAM 31.05.2011
10.15 +1.5 1 Shelly-Ann FRASER 27.12.86 JAM 27.05.2010
10.21 +1.5 2 Chandra STURRUP 12.9.71 BAH 27.05.2010
10.21 +1.1 2 Debbie FERGUSON 16.1.76 BAH 31.05.2011
10.22 +1.1 3 Schillonie CALVERT 22.7.88 JAM 31.05.2011
10.28 +1.5 3 Sheri-Ann BROOKS 11.2.83 JAM 27.05.2010
10.30 +1.1 4 Rudy ZANG MILAMA 6.6.87 GAB 31.05.2011
10.38 +1.1 5 Barbara PIERRE 28.4.87 USA 31.05.2011
10.45 +1.5 4 Yevgeniya POLYAKOVA 29.5.83 RUS 27.05.2010
10.46 +1.5 5 Mikele BARBER 4.10.80 USA 27.05.2010
10.46 +1.1 6 LaShauntea MOORE 31.7.1983 USA 31.05.2011
Diskvalifikace
10.15 +1.5 1 Shelly-Ann FRASER 27.12.86 JAM 27.05.2010

100 m

10.76  +1.1  1 Veronica CAMPBELL-BROWN 15.5.82 JAM 31.05.2011
11.03  +1.1 1 Ivet LALOVA 18.5.84 BUL 09.06.2005
11.07  +1.1 2 Sherone SIMPSON 12.8.84 JAM 09.06.2005
11.09  +1.1 2 Debbie FERGUSON 16.1.76 BAH 31.05.2011
11.13  +1.5  2 Chandra STURRUP 12.9.71 BAH 27.05.2010
11.13  +1.1  3 Schillonie CALVERT 22.7.88 JAM 31.05.2011
11.16  0.0  1 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ 26.1.51 TCH 02.06.1982
11.17  +1.5  3 Sheri-Ann BROOKS 11.2.83 JAM 27.05.2010
11.18  +1.1  1 Merlene OTTEY 10.5.60 JAM 31.05.1996
11.18  0.0  1h1 LaTasha COLANDER 23.8.76 USA 08.06.2004
ruční měření
10.9  +1.9  1 Renate STECHER 12.5.50 GDR 07.06.1973
pomoc větru
10.9 +3.6  1 Irena SZEWINSKA 26.5.46 POL 01.06.1974
diskvalifikace
11.04 +1.5  1 Shelly-Ann FRASER 27.12.86 JAM 27.05.2010

150 m

16.56 +0.6 1 Daphne SCHIPPERS 15.6.92 NED 08.09.2020
16.74 +0.6 2 Ajla DEL PONTE 15.7.96 SUI 08.09.2020
16.89 +0.6 3 Lieke KLAVER 20.8.98 NED 08.09.2020
16.94 +0.6 4 Nadine VISSER 9.2.95 NED 08.09.2020
16.99 +0.6 5 Marie Josée TA LOU 18.11.88 CIV 08.09.2020
17.09 +0.6 6 Nikola BENDOVÁ 4.11.99 CZE 08.09.2020
17.30 +0.6 7 Maja MIHALINEC 17.12.89 SLO 08.09.2020
18.76 +0.6 8 Ivet LALOVA-COLLIO 18.5.84 BUL 08.09.2020

200 m

22.07  - 1.0 1 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ 26.1.51 TCH 03.06.1981
22.25  +1.1 1 Marita KOCH 18.2.57 GDR 06.06.1979
22.32  - 0.4 1 Marion JONES 12.10.75 USA 12.06.2002
22.38  - 0.3 1 Veronica CAMPBELL-BROWN 15.5.82 JAM 25.05.2012
22.44 +1.2 1 Marie Josée TA LOU 18.11.88 CIV 28.06.2017
22.52 - 0.8 1 Daphne SCHIPPERS 15.6.92 NED 13.06.2018
22.60 - 0.8 2 Murielle AHOURÉ 23.8.87 CIV 13.06.2018
22.71  - 0.4  2 Kelli WHITE 1.4.77 USA 12.06.2002
22.75  - 0.4  3 Juliet CAMPBELL 17.3.70 JAM 12.06.2002
22.75  - 1.0  1 Allyson FELIX 18.11.85 USA 17.06.2014
ruční měření
22.3  +0.5  1 Irena SZEWIŃSKA 26.5.46 POL 01.06.1974
22.4   2 Renate STECHER 12.5.50 GDR 05.06.1975

300 m

34.41   1A Shaunae MILLER-UIBO 15.4.94 BAH 20.06.2019
35.91   2A Brittany BROWN 18.4.95 USA 20.06.2019
36.12   3A Jaide STEPTER 25.9.94 USA 20.06.2019
36.34   4A Anna KIEŁBASZYŃSKA 26.1.90 POL 20.06.2019
36.36   1B Gunta VAIČULE 9.3.95 LAT 20.06.2019
36.41   2B Eleni ARTYMATA 16.5.86 CYP 20.06.2019
36.49   5A Kyra JEFFERSON 23.9.94 USA 20.06.2019
36.50   6A Justyna ŚWIETY-ERSETIC POL 20.06.2019
37.00   3B Anita HORVAT 7.9.96 SLO 20.06.2019
37.12   4B Marcela PÍRKOVÁ 25.1.96 CZE 20.06.2019

400 m

49.67   1 Taťána KOCEMBOVÁ 2.5.62 TCH 01.06.1983
50.28   1 Tonique WILLIAMS 17.1.76 BAH 08.06.2004
50.61   1 Falilat OGUNKOYA 5.12.69 NGR 11.06.1998
50.64   1 Francena McCORORY 20.10.88 USA 31.05.2011
50.65   1 Sanya RICHARDS-ROSS 26.2.85 USA 25.05.2012
50.71   1 Helena FUCHSOVÁ 3.6.65 CZE 02.06.2000
50.79   1 Olga BRYZGINA 30.6.63 URS 07.06.1988
50.84   2 Denisa ROSOLOVÁ 21.8.86 CZE 31.05.2011
50.91   2 Ionela TIRLEA 9.2.76 ROU 08.06.2004
50.96   1 Jarmila KRATOCHVÍLOVÁ 26.1.51 TCH 12.06.1985

800 m

1:57.72   1 Maria Lurdes MUTOLA 27.10.72 MOZ 08.06.2004
1:57.76   1 Jolanda ČEPLAK 12.9.76 SLO 12.06.2003
1:57.92   1 Milena STRNADOVÁ 23.5.61 TCH 11.06.1986
1:58.49   1 Pamela JELIMO 5.12.89 KEN 25.05.2012
1:58.84   1 Laura MUIR 9.5.93 GBR 08.09.2020
1:59.05   1 Svetlana CHERKASOVA 20.5.7 RUS 27.06.2007
1:59.20   1 Rababe ARAFI 12.1.91 MAR 13.06.2018
1:59.27   1 Winnie NANYONDO 23.8.93 UGA 17.06.2014
1:59.46   2 Judit VARGA 16.4.76 HUN 12.06.2003
1:59.54   1 Lucia KLOCOVÁ 20.11.83 SVK 12.06.2008

1000 m

2:40.48   1 Irina KRAKOVIAK 16.11.77 LTU 09.06.2005
2:40.61   2 Liliana POPESCU 5.2.82 ROM 09.06.2005
2:41.41   3 Natalya TSYGANOVA 7.2.71 RUS 09.06.2005
2:41.63   4 Irina VASHENTSEVA 30.9.80 RUS 09.06.2005
2:42.97   5 Elena IAGAR 16.1.75 ROM 09.06.2005
2:43.22   6 Petra LOCHMANOVÁ 12.11.80 CZE 09.06.2005
2:43.96   7 Caroline CHEPKWONY 18.4.84 KEN 09.06.2005
2:45.74   8 Marcela LUSTIGOVÁ 11.11.82 CZE 09.06.2005
2:46.07   9 Michelle BALLENTINE 31.8.75 JAM 09.06.2005

1500 m

3:59.05   1 Faith KIPYEGON 10.1.94 KEN 08.09.2020
4:00.96   1 Gudaf TSEGAY 23.1.97 ETH 28.06.2017
4:01.96   2 Laura WEIGHTMAN 1.7.91 GBR 08.09.2020
4:03.25   3 Jemma REEKIE 6.3.98 GBR 08.09.2020
4:03.34   2 Rabab ARRAFI 12.1.91 MAR 28.06.2017
4:03.74   1 Irina LISHCHINSKA 15.1.76 UKR 08.06.2004
4:03.99   2 Sarah McDONALD 2.8.93 GBR 20.06.2019
4:04.02   1 Sifan HASSAN 1.1.93 NED 27.06.2013
4:04.13   3 Hawi FEYSA 1.2.99 ETH 20.06.2019
4:04.15   2 Lidia CHOJECKA 25.1.77 POL 08.06.2004

2000 m

5:27.50   1 Genzebe DIBABA 8.2.91 ETH 17.06.2014
5:34.27   2 Senbera TEFERI 3.5.95 ETH 17.06.2014
5:35.62   1 Berhane ADERE 21.7.73 ETH 12.06.2003
5:37.36   2 Naomi MUGO 2.1.77 KEN 12.06.2003
5:37.71   3 Benita JOHNSON 6.5.79 AUS 12.06.2003
5:39.96   3 Gemeda FEYNE 28.6.92 ETH 17.06.2014
5:41.02   4 Margaret NGOTHO 6.9.71 KEN 12.06.2003
5:41.98   4 Renata PLIŚ 5.2.85 POL 17.06.2014
5:42.71   5 Kristiina MÄKI 22.9.91 CZE 17.06.2014
5:43.13   5 Berhane HIRPASSA 30.7.83 ETH 12.06.2003

3000 m

8:38.55   1 Belaynesh OLJIRA 26.6.90 ETH 20.05.2016
8:40.55   1 Priscila JEPLETING 27.6.80 KEN 30.05.2006
8:40.80   2 Haftanmesh TESFAY 28.4.94 ETH 20.05.2016
8:40.99   2 Meselech MELKAMU 19.4.85 ETH 30.05.2006
8:42.38   3 Pauline KORIKWIANG 1.3.88 KEN 30.05.2006
8:49.15   4 Meriem ALAOUI SELSOULI 8.4.84 MAR 30.05.2006
8:49.90   5 Bouchra CHAABI 22.9.80 MAR 30.05.2006
8:51.31   3 Dalilah Abderkadir GOSA 27.6.98 BRN 20.05.2016
8:56.56   6 Justyna LESMAN 6.11.80 POL 30.05.2006
8:57.47   7 Krisztina PAPP 17.12.82 HUN 30.05.2006

5000 m

14:30.18   1 Meseret DEFAR 19.11.83 ETH 27.06.2007
14:31.20   2 Gelete BURKA 15.2.86 ETH 27.06.2007
14:33.83   3 Meselech MELKAMU 19.4.85 ETH 27.06.2007
14:34.36   2 Linet MASAI 5.12.89 KEN 17.06.2009
14:37.85   1 Sifan HASSAN 1.1.93 NED 08.09.2020
14:38.26   3 Vivian CHERUIYOT 9.11.83 KEN 17.06.2009
14:40.51   2 Sheila CHELANGAT 11.4.98 KEN 08.09.2020
14:40.72   3 Yasemin CAN 11.12.96 TUR 08.09.2020
14:46.22   4 Gudaf TSEGAY 23.1.97 ETH 08.09.2020
14:50.67   4 Wude AYALEW 4.7.87 ETH 17.06.2009

10 000 m

30:26.67   1 Tirunesh DIBABA 1.6.85 ETH 27.06.2013
30:29.23   2 Gladys CHERONO 12.5.83 KEN 27.06.2013
30:31.44   3 Belaynesh OLJIRA 26.6.90 ETH 27.06.2013
30:35.91   4 Yeshaneh ABABEL 22.7.91 ETH 27.06.2013
30:55.90   5 Sule UTURA 8.2.90 ETH 27.06.2013
31:02.89   6 Linet MASAI 5.12.89 KEN 27.06.2013
31:04.05   2 Ejegayehu DIBABA 25.6.82 ETH 12.06.2008
31:04.52   1 Meselech MELKAMU 27.4.85 ETH 27.05.2010
31:06.29   2 Pauline KORIKWIANG 1.3.88 KEN 27.05.2010
31:06.84   4 Wude AYALEW 4.7.87 ETH 12.06.2008

1 hodina

18517   1 Dire TUNE 19.6.85 ETH 12.06.2008
17545   1 Alice KIMUTAI 7.9.92 KEN 17.06.2014
17544   2 Mulahabt TSEGA 11.9.89 ETH 17.06.2014
17343   2 Leah MALOT 7.6.72 KEN 17.06.2009
17330   3 Julia MOMBI 25.9.85 KEN 17.06.2014
16422   2 Ivana SEKYROVÁ 13.10.71 CZE 12.06.2008
16154   3 Katarina BEREŠOVÁ 10.10.87 SVK 12.06.2008
15818   3 Salina Jebet KOSGEI 16.11.76 KEN 17.06.2009

20 000 m

1:05:35.3   1 Dire TUNE 19.6.85 ETH 17.06.2009
1:08:32.2   1 Alice KIMUTAI 7.9.92 KEN 17.06.2014
1:09:07.2   2 Mulahabt TSEGA 11.9.89 ETH 17.06.2014
1:09:24.8   3 Julia MOMBI 25.9.85 KEN 17.06.2014
1:10:35.0   2 Leah MALOT 7.6.72 KEN 17.06.2009
1:17:08.3   3 Salina Jebet KOSGEI 16.11.76 KEN 17.06.2009

3000 m SC

9:11.33   1 Norah JERUTO 2.10.95 KEN 13.06.2018
9:16.89   2 Peruth CHIMUTAI 10.7.99 UGA 13.06.2018
9:17.92   1 Milcah CHEMOS 24.2.86 KEN 27.06.2013
9:19.87   2 Hiwot AYALEW 6.3.90 ETH 27.06.2013
9:20.28   1 Alesya TUROVA 6.12.79 BLR 12.06.2003
9:22.58   1 Hyvin JEPKEMOI 13.1.92 KEN 17.06.2014
9:23.27   2 Salima ALAMI 29.12.83 MAR 17.06.2014
9:23.70   3 Daisy JEPKEMEI 13.2.96 KEN 13.06.2018
9:26.50   3 Purity KIRUI 13.8.91 KEN 27.06.2013
9:26.60   4 Etenesh DIRO 10.5.91 ETH 27.06.2013

100 m překážky

12.55 -1.7 1 Sharika NELVIS 10.5.90 USA 26.05.2015
12.65 +1.9 1 Grazyna RABSZTYN 20.9.52 POL 04.06.1980
12.65 +0.5 1 Brigitte FOSTER 7.11.74 JAM 12.06.2003
12.65 +1.6 1 Tiffany PORTER 13.11.87 GBR 25.05.2012
12.67 -1.9 1 Perdita FELICIEN 29.8.80 CAN 08.06.2004
12.67 +0.9 1 Sally PEARSON 19.9.86 AUS 27.06.2013
12.68 +1.5 1 Lolo JONES 5.8.82 USA 12.06.2008
12.69 +1.7 1 Priscilla LOPES-SCHLIEP 26.8.82 CAN 27.05.2010
12.72 +1.0 1 Pamela DUTKIEWICZ 28.9.91 GER 28.06.2017
12.73 +1.7 2 Delloreen ENNIS-LONDON 5.3.75 JAM 27.05.2010

300 m překážky

38.55   1 Femke BOL 22.2.00 NED 08.09.2020
38.97   2 Emma ZAPLETALOVÁ 24.3.00 SVK 08.09.2020
39.35   3 Jessie KNIGHT 18.6.94 GBR 08.09.2020
39.54   4 Lea SPRUNGER 5.3.90 SUI 08.09.2020
40.40   5 Martina HOFMANOVÁ 6.1.95 CZE 08.09.2020
40.80   6 Zuzana HEJNOVÁ 19.12.86 CZE 08.09.2020
40.89   7 Sára MÁTÓ 23.12.00 HUN 08.09.2020
41.86   8 Agata ZUPIN 17.3.98 SLO 08.09.2020

400 m překážky

53.32   1 Zuzana HEJNOVÁ 19.12.86 CZE 27.06.2013
53.87   1 Ionela TIRLEA 9.2.76 ROM 12.06.2003
53.99   1 Yulia PECHONKINA 21.4.78 RUS 08.06.2004
54.15   1 Vania STAMBOLOVA 28.11.83 BUL 25.05.2012
54.36   2 Brenda TAYLOR 9.2.79 USA 08.06.2004
54.42   1 Melaine WALKER 1.1.83 JAM 12.06.2008
54.62   1 Lashinda DEMUS 10.3.83 USA 30.05.2006
54.71   2 Anna JESIEŃ 10.12.78 POL 12.06.2008
54.97   2 Sheena JOHNSON 1.10.82 USA 30.05.2006
55.12   2 Denisa ROSOLOVÁ 21.8.86 CZE 27.06.2013

Skok do výšky

206   1 Mariya LASITSKENE 14.1.93 RUS/ANA 20.06.2019
205   1 Blanka VLAŠIĆ 8.11.83 CRO 12.06.2008
201   1 Kajsa BERGQVIST 12.10.76 SWE 12.06.2003
198   1 Marina KUPTSOVA 22.12.81 RUS 12.06.2002
198   2 Hestrie CLOETE 26.8.78 RSA 08.06.2004
198   1 Chuaunté HOWARD LOWE 12.1.84 USA 27.05.2010
198   2 Karina TARANDA 10.2.99 BLR 20.06.2019
197   1 Inga BABAKOVA 27.6.67 UKR 31.05.1996
197   1 Zuzana HLAVOŇOVÁ 16.4.73 CZE 01.06.2000
197   2 Anna CHICHEROVA 22.7.82 RUS 12.06.2003

Skok o tyči

483   1 Stacy DRAGILA 25.3.71 USA 08.06.2004
478   1 Yelena ISINBAYEVA 3.6.82 RUS 27.06.2013
472   2 Yarisley SILVA 1.6.87 CUB 27.06.2013
470   1 Tatyana POLNOVA 20.4.79 RUS 12.06.2003
470   1 Anzhelika SIDOROVA 28.6.91 ANA 28.06.2017
466   2 Kateřina BAĎUROVÁ 18.12.82 CZE 27.06.2007
465   2 Alysha NEWMAN 29.6.94 CAN 28.06.2017
462   3 Jiřina SVOBODOVÁ 20.5.86 CZE 27.06.2013
460   1 Anna ROGOWSKA 21.5.81 POL 30.05.2006
460   2 Monika PYREK 11.8.81 POL 30.05.2006
460   1 Silke SPIEGELBURG 17.3.86 GER 31.05.2011
460   1 Holly BREDSHAW 2.11.91 GBR 08.09.2020

Skok do dálky

700 +0.1  1 Eva MURKOVÁ 29.5.62 TCH 23.05.1984
700 +0.5  1 Tatyana KOTOVA 11.12.76 RUS 08.06.2004
691 -0.1  2 Tatyana LEBEDEVA 21.7.76 RUS 08.06.2004
682 +2.0  1 Tatyana RODIONOVA 13.11.56 URS 12.06.1985
676 +1.0  1 Olga KUCHERENKO 5.11.85 RUS 17.06.2009
671 0.0  1 Anisoara CUSMIR 28.6.62 ROM 02.06.1982
671 +0.9  - Niolé MEDVEDEVA 20.10.60 URS 29.07.1989
668 +0.5  1 Malgorzata TRYBANSKA 21.6.81 POL 27.06.2007
667 +1.3  2 Mirela DULGHERU 5.10.66 ROM 29.07.1989
667 - 0.1  3 Marion JONES 12.10.75 USA 08.06.2004
pomoc větru
680 +2.4  1 Niolé MEDVEDEVA 20.10.60 URS 29.07.1989

Trojskok

15.00  0.0  1 Yamile ALDAMA 14.8.72 CUB 12.06.2003
14.92 +1.4  1 Šárka KAŠPÁRKOVÁ 20.5.71 CZE 11.06.1998
14.62 +1.2  2 Adelina GAVRILA 26.11.78 ROM 12.06.2003
14.51 +0.8  3 Kéné NDOYE 20.11.78 SEN 12.06.2003
14.51 +0.2  1 Yelena GOVOROVA 18.9.73 UKR 08.06.2004
14.43 +0.2  1 Anna PYATYKH 4.4.81 RUS 12.06.2002
14.41 +0.2  2 Francoise MBANGO 14.4.76 CMR 12.06.2002
14.41 +0.2  3 Yelena OLEYNIKOVA 9.12.76 RUS 12.06.2002
14.24 -0.4  - Anna BIRYUKOVA 27.9.67 RUS 01.06.1995
14.24 +0.2  3 Trecia SMITH 5.11.75 JAM 08.06.2004
pomoc větru
14.41 +4.8  1 Anna BIRYUKOVA 27.9.67 RUS 01.06.1995

Vrh koulí

21.96   1 Helena FIBINGEROVÁ 13.7.49 TCH 08.06.1977
21.33   1 Margita DROESE 10.9.52 GDR 06.06.1978
20.97   1 Svetlana KRACHEVSKAYA 23.11.46 URS 05.06.1976
20.88   2 Ilona SLUPIANEK 21.9.56 GDR 08.06.1977
20.88   1 Valerie ADAMS 6.10.84 NZL 27.06.2013
20.31   1 Soňa VAŠÍČKOVÁ 14.3.62 TCH 07.06.1988
20.20   2 Cordula SCHULZE 11.9.59 GDR 01.06.1983
20.11   3 Helma KNORSCHEID 31.12.56 GDR 02.06.1982
20.06   2 María Elena SARRÍA 14.9.54 CUB 23.05.1984
19.47   1 Grit HAMMER 4.6.66 GDR 29.07.2009

Hod diskem

69.52   1 Zdeňka ŠILHAVÁ 12.6.54 TCH 10.06.1987
68.72   1 Faina MELNIK 9.6.45 URS 07.06.1978
67.54   2 Daniela COSTIAN 30.4.65 ROM 12.06.1985
67.24   1 Natalya SADOVA 15.6.72 RUS 30.05.2006
66.90   2 Margita DROESE 10.9.52 GDR 07.06.1978
65.98   1 Věra CECHLOVÁ 19.11.78 CZE 09.06.2005
65.66   1 Carmen ROMERO 6.10.50 CUB 04.06.1980
65.66   2 Natalya SADOVA 15.6.72 RUS 09.06.2005
65.36   1 Sabine ENGEL 21.4.54 GDR 08.06.1977
65.28   3 Evelin JAHL 28.3.56 GDR 07.06.1978

Hod kladivem

79.72   1 Anita WLODARCZYK 8.8.85 POL 27.06.2017
78.07   1 Betty HEIDLER 14.10.83 GER 24.05.2012
76.99   2 ZHANG WENXIU 22.3.86 CHN 24.05.2012
76.16   1 Yipsi MORENO 19.11.80 CUB 12.06.2008
75.80   1 WANG ZHENG 14.12.87 CHN 20.06.2019
75.48   2 Kathrin KLAAS 08.02.84 GER 30.05.2011
74.81   2 Martina HRAŠNOVÁ 21.3.83 SVK 12.06.2008
74.54   2 Olga TSANDER 18.5.76 BLR 30.05.2006
74.38   2 Gwen BERRY 26.6.89 USA 20.06.2019
74.25   3 Hanna SKYDAN 14.5.92 AZE 27.06.2017
Diskvalifikace
77.71   1 Tatyana LYSENKO 9.10.83 RUS 26.06.2007

Hod oštěpem

67.78   1 Barbora ŠPOTÁKOVÁ 30.6.81 CZE 25.05.2012
67.72   1 Christina OBERGFÖLL 22.8.81 GER 12.06.2008
66.89   1 Mariya ABAKUMOVA 15.1.86 RUS 16.06.2009
65.71   3 Steffi NERIUS 1.7.72 GER 12.06.2008
65.26   1 Nikola BREJCHOVÁ 25.6.74 CZE 30.05.2006
64.68   1 Martina RATEJ 2.11.81 SLO 27.05.2010
64.45   1 Sara KOLAK 22.6.95 CRO 20.06.2019
64.34   3 Kathryn MITCHELL 10.7.82 AUS 25.05.2012
64.17   1 Nikola OGRODNÍKOVÁ 18.8.90 CZE 13.06.2018
63.85   1 Marharyta DOROZHON 4.9.87 ISR 26.05.2015
63.85   2 Christin HUSSONG 17.4.94 GER 13.06.2018

4 x 100 m

44.07   1 Drinková, Sokolová, Široká, Kratochvílová TCH 02.06.1982
44.13   1 Černochová, Sokolová, Tomová, Murková TCH 23.05.1984
44.31   1 Drinková, Šoborová, Široká, Kratochvílová TCH 03.06.1981
44.48   2 Nuneva, Georgieva, Penkova, Atanasova BUL 23.05.1984
44.59   1 K.Seidlová, Pírková, Slaninová, Domská CZE 13.06.2018
44.78   1 Sokolová, Kocembová, Černochová, Syrůčková TCH 12.6.1985
44.82   1 Mazáčová, M.Táborská, Hřivnová, Čechová CZE 31.05.2011
44.85   1 Sokolová, Tylová, Široká, Kratochvílová TCH 04.06.1980
44.88   1 Mazáčová, M.Táborská, Slaninová, Čechová CZE 27.05.2010
44.99   1 Domská, Procházková, Pírková, Štychová CZE 20.05.2016
ruční měření
44.0   1 Zharkova, Sidorova, Bukharina, Besfamilnaya URS 01.06.1972
44.2   2 Jóźwik, Bakulin, Jedrejek, Fliśnik POL 01.06.1972

4 x 400 m

3:33.9   1 Molnár, Kozáry, Bátori, Forgács HUN 03.08.1991
3:37.7   2 Amaral, Lopes, Gavina, Sacramento POR 03.08.1991
3:38.8   3 Šuldesová, Sedláková, Dziurová, Tomšová TCH 03.08.1991
3:43.4   4 Burden, Bevan, Cadman, Divine SCO 03.08.1991

3000 m chůze

11:52.38   1 Anežka DRAHOTOVÁ 22.7.95 CZE 26.05.2015
12:11.12   2 Brigita VIRBALYTÉ 1.2.85 LTU 26.05.2015
12:33.51   3 Viktória MADARASZ 12.5.85 HUN 26.05.2015
12:46.40   4 Mária CZAKOVÁ 2.10.88 SVK 26.05.2015
13:03.88   5 Agnieszka DYGACZ 18.7.85 POL 26.05.2015
13:17.61   6 Lucie PELANTOVÁ 7.5.86 CZE 26.05.2015
15:28.94   7 Veronika KUBENKOVÁ CZE 26.05.2015

© 2020 Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z. s. | made 7M